Czy znacie https://ngostacja.pl/ ? Jeśli nie, to koniecznie sprawdźcie! To podcast dla społeczników, aktywistów i osób, które chcą działać społecznie. Prowadzi go Agnieszka Budzyńska, która pojawiła się w naszej Fundacji by przeprowadzić rozmowę z naszą Wiceprezeską Fundacji – Agatą Gnat!

Mobbing w organizacjach ciągle jest tematem tabu. Niby działamy społecznie i zmieniamy świat, ale… ciągle są organizacje, które nie szanują swoich pracowników w imię dobra wspólnego. To trudne pojęcie, ponieważ nie jest łatwo ustanowić procedury w organizacji, które pozwolą na złożenie skargi „na kolegę” lub przełożonego. W NGO Stacji rozmawialiśmy o tym czym jest mobbing, jak go rozpoznać i gdzie szukać pomocy jeśli padniemy jego ofiarą. Agata Gnat, która od dwóch lat realizuje projekt dofinansowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG pt.: „Działasz – szanujesz – nie mobbingujesz!„.

Tutaj możecie odsłuchać całą rozmowę: https://ngostacja.pl/podcast/049-jaki-jest-mobbing-w-organizacjach-rozmowa-z-agata-gnat/?fbclid=IwAR0WVYBexDS_i3-Ep8zA1DMI8Ee8rpk3Zzl65DHg9Wv65OagtALLWY0XPzA